Так, так, ми знаємо… Ви, напевно, думаєте, що це черговий сайт контактів або відголоски самоврядування, з якого ви давно виросли… Ми не повертаємось у минуле, а навпаки прагнемо створити Клуб, який би був актуальним сьогодні і перспективним завтра.

Отже, перш за все ми б не хотіли втратити контакти та дружні зв’язки з Лідерами усіх років. Спільний відпочинок, спілкування та співпраця в різноманітних професійних сферах.

У кожного з нас є великий лідерський досвід, якого не вистачає нашій сучасній молоді. Тому ми бачимо необхідність впливати на молодих лідерів особистим прикладом, спільними проектами та заходами. Лідерство – це назавжди!

Сьогодні у нас немає обмежень, навідміну від шкільних років. Ми можемо сміливо втілювати в життя проекти, що є цікавими для кожного з нас.

В перспективі ми хочемо розширити діяльність «МоКоЛаду» (Молодіжного клубу лідерів) до міжнародного рівня, співпрацювати з багатьма українськими організаціями, створити клубну систему знижок (Дисконтну картку) для всіх членів, яка допоможе в розвитку власного бізнесу. Це буде корисна та плідна співпраця для кожного члену Клубу.

Найцікавіші проекти ще попереду, і ми розраховуємо на ваші ідеї та пропозиції.

Врешті-решт, ми пропонуємо вам підтримувати зв’язок: спілкуватись, зустрічатись, не губитись!

Станьте частиною нашої Команди!

Ми чекаємо на ВАС!

Категорія: все
Коментувати

XHTML: Ви можете користуватися наступними тегами: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>