Ми прагнемо консолідації інтелекту, креативу, внутрішньої енергії, розуму сьогоднішніх молодих лідерів – майбутнього нашої держави.

Ми прагнемо згруртувати незалежних від партій та політичних течій людей з активною життєвою позицією, що вміють і хочуть працювати заради ідеї змін в країні.

Ми прагнемо об`єднати всіх колишніх лідерів учнівського самоврядування міста Києва - тих, хто в близькому майбутньому візьме на себе відповідальність та почне діяти в інтересах діючих лідерів та лідерів-випускників.

Ми прагнемо створити організацію, що базується на моральних орієнтирах людства, яка буде сприяти підтримці таких самих лідерів-випускників через ділові відносини, зв’язки та контакти, допомагати реалізувати свої здібності та амбіції на достатньо серйозному ділову рівні.

До членства в Клубі запрошуються: всі лідери-випускники учнівського самоврядування. Асоційованими членами Клубу можуть бути люди, небайдужі до проблем людини в нашій країні, які бажають змінити сьогодення і створити платформу своєму майбутньому та майбутньому своїх дітей.

У кожного з нас є вибір спокійно прожити і піти непоміченим , або змінити цей світ. Якщо ти молодий, незалежний – дій!