МоКоLаD

МоКоLaD - це молода команда людей, діяльність яких спрямована на покращення активного середовища, підтримку та пошук у суспільстві людей, молодих за духом, а не віком. Діяльність організації спрямована одночасно на активізацію уваги до проблем, що є поруч у нашому суспільстві та привернення уваги до цікавих ідей, які потребують розвитку та втілення у життя.

МоКоLaD - це єдина і перша організація, яка була заснована випускниками учнівського самоврядування міста Києва. Cьогодні - це журналісти, економісти, соціологи, політологи, працівники державних установ, менеджери різноманітних компаній, директори міжнародних представництв в Україні та інші за професійним спрямуванням особистості. Це люди різні за вподобаннями, інтересами, віком та освітою, але вони усі мріють змінити нашу країну, бо їм не байдуже місце на землі, де вони народилися.

Ми позиціонуємо себе, розшифровуючи назву наступним чином: «Можливості Кожної Людини Діяти». Адже саме платформа цієї організації надає Можливість Кожній небайдужій, креативній та яскравій Людині втілити усі свої ідеї та надбання у Діяльність, яка принесе користь.

Ми дотримуємося девізу:
«У кожного з нас є шанс спокійно прожити і піти непоміченим, або ж змінити цей світ».