Вівторок, 02 липня 2013 00:00

Ланцюжок доброти

В Українському Домі, 25 квітня, відбувся благодійний захід "Ланцюжок доброти", на якому було зібрано 24 500 грн. на допомогу Будинку Дитини ім. М. М. Городецького (смт. Ворзель). 

Під час благодійного аукціону “Ланцюжок доброти” кожен присутній мав змогу придбати картини, які намалювали діти з дитячого будинку “Оберіг”    (м. Богуслав) та дітки, котрі перебувають на лікуванні в дитячому онкологічному відділенні Національного інституту рака. Також у аукціоні брали участь 11 лотів-емоцій: прикраса від українського дизайнера Олени Бурби; майстер-клас з макіяжу від Ольги Махмудової; фотосесія від професійного фотографа Ольги Деметьєвої; майстер-клас з вокалу від Наталії Котюк; капелюшок з колекції Катерини Осадчої; обід з шеф-редактором журналу «JOY» Христиною Биковою; обід з успішною бізнес-леді Оленою Литвин; кофта з капсульної колекції українського дизайнера Лілії Літковської; прогулянка на конях; майстер-клас від хореографа Інни Лавренюк; обід із успішним бізнесменом Євгенієм Ковтуненко; прямий ефір проекту "Педан-Притула Шоу"; авторський обруч від Марії Артеменко.

Ведучими благодійного аукціону стали Слава Соломка та Олександр Скічко, яким вдалося створити невимушену та приємну атмосферу заходу.

Програма аукціону також дала можливість гостям отримати приємні емоції. Гості змогли ближче познайомитися з соціальним проектом та новим логотипом “Хочу Жити! Дружити! Радіти!”. Своїм виступом гостей зачарували друзі проекту - фіналістки проекту “Голос країни” Таша Круз та наймолодша учасниця проекту «Голос діти» Марія Круценко. А також сюрпризами вражали студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва – місс Жанна та танцювальний номер від First Dance Agency.