Відтепер усю інформацію шукайте на нашому сайті mokolad.com
Наразі сайт знаходиться у процесі постійного оновлення та доповнення інформацією.
Наші контакти ви можете знайти тут.


Громадська платформа «MoKoLaD» та соціальний проект "Хочу Жити! Дружити! Радіти!" продовжує свою активну благодійну діяльність.

Вівторок, 02 липня 2013 00:00

Ланцюжок доброти

В Українському Домі, 25 квітня, відбувся благодійний захід "Ланцюжок доброти", на якому було зібрано 24 500 грн. на допомогу Будинку Дитини ім. М. М. Городецького (смт. Ворзель). 

8 квітня у Києві відкрили проект «В’ячеслав Чорновіл. Поза ювілейними датами» у співпраці з Київським міським будинком учителя.

П'ятниця, 28 червня 2013 00:00

«Зимова» школа майстерності

Лідерство - це неймовірна сторінка із життя кожного члена Учнівської ліги Києва. А зимові та літні навчально-оздоровчі збори вже давно стали доброю традицією зустрічі старих та нових друзів, цікавого навчання та захоплюючого відпочинку.

Хто сказав, що емоцію не можна подарувати? - Cоціальний проект «Хочу Жити! Дружити! Радіти!», напередодні дня Святого Миколая, провів наймасштабніший проект “Калейдоскоп емоцій”. Проект переконав усіх небайдужих– емоцію порадувати можна!

Середа, 26 червня 2013 00:00

MoKoLaD відвідав АРТЕК

Міжнародний дитячий табір АРТЕК  Х раз зібрав лідерів учнівського самоврядування.  Саме  цей виїзд став визначним для нинішніх школярів, оскільки до них приєдналися лідери-випускники. Команду проекту «Клуб Випускників» MoKoLaD запросили для проведення майстер-класів з лідерських навичок, аби ми поділились найдорожчим, що в нас є - досвідом.

 

Хто б не хотів повернутися у казкове дитинство?! Ініціативна молодь продовжує дарувати посмішки не тільки дітям, а й тим, хто здатен відкрити своє серце на зустріч милосердю. 27 березня 2012 року в рамках Соціального проекту “Хочу Жити! Дружити! Радіти!” відбувся другий благодійний захід “Від тебе для...”.

Понеділок, 24 червня 2013 00:00

Хочу Жити! Дружити! Радіти!

Соціальний проект «Хочу Жити! Дружити! Радіти!» 31 жовтня 2011 року представив до вашої уваги фотовиставку молодого фотожурналіста Євгена Малолєтки про дітей з онкологічними захворюваннями. Проект відбувся у приміщенні Київського міського будинку учителя.

Сторінка 1 з 2