Втілена мрія

x d1009012Втілена мрія - проект, який був заснований у 2010 році з метою допомоги талановитим людям, які через часом незначні фізичні чи психологічні вади, або випробування, що стали на їхньому шляху, не в змозі реалізувати власні мрії самостійно. Проект створений з метою відкрити нові таланти, показати їх світу і довести, що немає нічого неможливо на шляху до втілення своєї мрії у життя!

Ми надихаємось силою духу людей, які маючи фізичні вади мають ще більшу силу духу!

Поважаючи їх кропітку працю над собою хочеться їм допомагати! Людина, яка надихнула нас на даний проект-- Віра Фещук -дівчина, що від народження не має рук, але її талант вишивати або робити макіяж може підтвердити кожен з нас. Команда «МоКоLаD» і досі з Вірою продовжує свої дружні та теплі відносини.

Сьогодні ми знаємо та захоплюємося великою кількістю талановитих та наділених людей, які попри все довели, що ними можна пишатися та ставити в приклад.


Неділя, 23 червня 2013 00:00

Майстер-клас від Віри Фещук

Життя зіштовхнуло члена «МоКоLaD» Катерину Ніколаєнко з дівчиною, яка змінила своїм прикладом уявлення про життя кожного з нас. Своїм бажанням та вірою вона довела нам, що вислів «не можу» прирівнюється у житті до вислову «не хочу»!