Клуб Випускників

Клуб Випускників – це проект, який створений для підтримки відносин та діалогу між випускниками учнівського самоврядування та його нинішніми представниками.

У рамках проекту випускники мають змогу реалізувати навчальні тренінги, надати особисту допомогу представникам шкіл та лідерам учнівського самоврядування міста Києва.

У 2012 році «МоКоLaD» створив новий проект Клуб Випускників, представники якого стали офіційними та бажаними гостями усіх виїздних зборів. Випускники розробили спеціальні тренінгові програми за різними тематиками для обміну досвідом з молодшим поколінням.


П'ятниця, 28 червня 2013 00:00

«Зимова» школа майстерності

Лідерство - це неймовірна сторінка із життя кожного члена Учнівської ліги Києва. А зимові та літні навчально-оздоровчі збори вже давно стали доброю традицією зустрічі старих та нових друзів, цікавого навчання та захоплюючого відпочинку.

Середа, 26 червня 2013 00:00

MoKoLaD відвідав АРТЕК

Міжнародний дитячий табір АРТЕК  Х раз зібрав лідерів учнівського самоврядування.  Саме  цей виїзд став визначним для нинішніх школярів, оскільки до них приєдналися лідери-випускники. Команду проекту «Клуб Випускників» MoKoLaD запросили для проведення майстер-класів з лідерських навичок, аби ми поділились найдорожчим, що в нас є - досвідом.