Хочу Жити! Дружити! Радіти!

Хочу Жити! Дружити! Радіти! - це соціальний проект, який був створений командою МоКоLaD в 2011 році.

У рамках проекту щопівроку проходять масштабні заходи на допомогу тим, хто від нас чекає уваги. Були проведені проекти на допомогу дітям-сиротам, дітям з онкологічними захворюваннями та з малозабезпечених родин. Це не просто акції, які збирають матеріальну допомогу, а ще й проекти, які допомогають звернути увагу на проблеми, що існують поруч з нами. Наші  проекти допомогають дітям відчути себе сильнішими, впевненішими та особливими у цьому світі.

Нас часто запитують: “Чому почали займатися благодійністю? Що надихнуло?”. Ми відверто відповідаємо: “Життя! Ніщо інше!”. Пам`ятайте, добрі наміри - ніщо, якщо вони не втілюються в добрі справи.

За перший рік існування  проект надав матеріальної допомоги більш ніж на 100 000 грн. Ми подарували «живі емоції» 200 дітям (провели розважальні заходи в театрах, на майстер-класах, ковзанці та інших місцях), допомогли особисто 5-ьом діткам, на долю яких випали тяжкі випробування.

Ми звітуємо за усі кошти, які нам довірили, співпрацюємо з багатьма фондами та ретельно відстежуємо адресацію допомоги. 


Громадська платформа «MoKoLaD» та соціальний проект "Хочу Жити! Дружити! Радіти!" продовжує свою активну благодійну діяльність.

Вівторок, 02 липня 2013 00:00

Ланцюжок доброти

В Українському Домі, 25 квітня, відбувся благодійний захід "Ланцюжок доброти", на якому було зібрано 24 500 грн. на допомогу Будинку Дитини ім. М. М. Городецького (смт. Ворзель). 

Хто сказав, що емоцію не можна подарувати? - Cоціальний проект «Хочу Жити! Дружити! Радіти!», напередодні дня Святого Миколая, провів наймасштабніший проект “Калейдоскоп емоцій”. Проект переконав усіх небайдужих– емоцію порадувати можна!

Хто б не хотів повернутися у казкове дитинство?! Ініціативна молодь продовжує дарувати посмішки не тільки дітям, а й тим, хто здатен відкрити своє серце на зустріч милосердю. 27 березня 2012 року в рамках Соціального проекту “Хочу Жити! Дружити! Радіти!” відбувся другий благодійний захід “Від тебе для...”.

Сторінка 1 з 2